Polecają nas

Katarzyna Tusk

Kasia Tusk w swoich artykułach wspomina letni czas, w którym sięgamy przede wszystkim po sprawdzone kosmetyki, które sprawiają, że odsłonięcie części naszego ciała na plaży nie wprawia nas w zakłopotanie. Przy wyjściu z domu w tak zwanym “paryskim stylu” w 10 minut, Kasia również sięga do kosmetyczki po produkty, które zapewnią jej skórze najlepszą troskę.

Wśród sprawdzonych kosmetyków Kasi Tusk znalazły się nasze produkty z serii Bump eRaiser w formie sprayu oraz balsam z tej samej serii. Kasia podkreśla fakt, że produkty stosowane regularnie pozwalają pozbyć się problemu wrastających włosków oraz formuła jest odpowiednio dostosowana do pielęgnacji ciała zaraz po wyjściu spod prysznica. Wypracowane “triki” pozwalają nawet wtedy, kiedy nie mamy czasu wyglądać elegancko i stylowo, a kosmetyki z serii Bump eRaiser szybko nawilżają i zapobiegają dodatkowo przed wrastającymi włoskami.

Małgorzata Kostrzak Formela

Gosia w artykule porusza bardzo ważny temat, jakim są wrastające włoski. Jak sama podkreśla, co trzecia Polka zmaga się z tym problemem, każda z nich googluje w wyszukiwarce sposoby, dzięki którym pozbędą się tego kłopotu. Jednak wystarczy zainwestować i przetestować produkt Bump eRaiser, który został stworzony z myślą o tym problemie. Zapobiega powstawaniu podrażnień po depilacji oraz wrastających włosków. Dodatkowo Gosia przypomina o bardzo ważnej czynności jaką jest złuszczanie martwego naskórka, pod którym zabierają się włoski, a o której bardzo często zapominamy w codziennej pielęgnacji.