O nas

Tworzymy wyjątkowe produkty

Australian Cosmetics to polska marka, która jest liderem sprzedającym australijskie kosmetyki. Produkty służą zapobieganiu i leczeniu niekorzystnych efektów depilacji oraz stosuje się je do codziennej pielęgnacji skóry. Kosmetyki są dostępne w Polsce już od 2014 i przez ten okres, dzięki swojemu naturalnemu składowi przekonały do siebie tysiące klientów. Kosmetyki, dzięki którym udało nam się zdobyć zaufanie Polaków, wyróżniają się formułą, która koi nawet najbardziej dokuczliwe podrażnienia po goleniu.

Dzięki australijskim kosmetykom możesz zapomnieć o trudnościach depilacji i starzejącej się skórze, a przez to cieszyć się zadbanym
i promiennym ciałem. Różnorodność naszych produktów pozwala kompleksowo zadbać o potrzeby naszych klientów, niezależnie od ich potrzeb.

Nasz zespół

Poznajmy się bliżej!

Agnieszka

General Manager

Jakub

Marketing Manager

Adam

Product Manager

Laura

Manager

Dlaczego warto wybrać nasze kosmetyki

Australijskie kosmetyki dostępne na naszej stronie, tworzone są ze starannie dobranych, naturalnych składników. Pomogą one w zmaganiu się
z niechcianymi skutkami depilacji, suchą skórą czy podrażnieniami. Wszystkie produkty dostępne na naszej stronie są tworzone z myślą o środowisku naturalnym oraz w zgodzie z jej naturalnym rozwojem.

Dzięki doświadczeniu na polskim rynku oraz dobrze opracowanej strategii biznesowej, zostaliśmy liderem w branży pielęgnacji podepilacyjnej, co pozwola nam na ciągły rozwój.

Polacy zaufali Australian Cosmetics głównie dzięki niesamowicie imponującym efektom, których żadne inne kosmetyki nie były im w stanie zapewnić. Dzisiaj po ponad 8 latach doświadczenia jesteśmy marką wzbudzającą zaufanie, niezawodność oraz poczucie odpowiedzialności społecznej.

Innowacyjna receptura

Zaawansowane formuły naszych kosmetyków wnikają głęboko
w skórę, niwelując niekorzystne efekt depilacji lub starzejącej się skóry. Ich niezawodność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów!

Łatwe w zakupie

Dzięki przejrzystej stronie internetowej, dokładnie opisującej każdy produkt oraz świetnie skoordynowanej strategii dystrybucyjnej, zamówione przez Państwa produkty mogą dotrzeć już następnego dnia!

Odpowiedzialność społeczna

Nasze produkty odznaczają się niebywałym dbaniem o środowisko naturalne. Nie testujemy kosmetyków na zwierzętach, ani nie używamy do ich tworzenia żadnych zwierzęcych składników.

Razem z nami pomagasz

Rekordowe pożary, z którymi od lat mierzy się Australia  przyczyniają się zarówno do wyginięcia populacji koali , jak i zniszczenia miejsca, w którym żyją na co dzień. W pożarach zginęło ich już ponad pół miliarda. Dlatego postawnowiliśmy adoptować koalę Lion Leo, aby wspierać szpital Port Macquarie Koala Hospital, który codziennie ratuje życie koalom w Australii.