Czy pielęgnacja zarostu jest ważna?

Jak rozpoznać różnice w zaroście

Gdy mężczyzna zaczyna dorastać, około 17 roku życia, na jego twarzy zaczyna pojawiać się zarost. Zależnie od wielu czynników zarost może rosnąć szybko, bądź bardzo powoli. Pierwsze lata hodowania brody nie należą do najłatwiejszych. Najczęściej włos, który wyrasta jest słaby i miękki co czyni go wizualnie nieatrakcyjnym. Z czasem gdy włos staje się mocny i twardy, zwykła maszynka pożyczona od taty i szare mydło nie wystarczą żeby uporać się z zarostem. Pierwsze pianki, bardziej profesjonalne maszynki no i oczywiście podrażnienia. Każdemu goleniu zarostu towarzyszy w tym czasie okropny ból, którego nie uśmierzą zwykłe kosmetyki. Wcześniej czy później, do wszystkich mężczyzn przychodzi zarost wymagający specjalnej pielęgnacji, a dzisiejszą odpowiedzią na te problemy jest Bump eRaiser. Dla mężczyzn w każdym wieku, wspomnienia czasów bez kremów po goleniu są jak koszmar z dzieciństwa, którego uczucia ciężko zapomnieć. Jedyne co nam pozostaje to zazdrościć młodzieży, która dojrzewa w czasach bezbolesnego golenia, którego sprawcą jest krem Bump eRaiser.

Jak zmieniło się podejście mężczyzn do golenia?

XXI wiek był przełomowy pod względem nastawienia społeczeństwa do tematu jakim jest zarost mężczyzn, kremy po goleniu i podejście do męskości. W dawnych latach, męskość definiowała gęsta broda oraz  inne zarośnięte części ciała. Kiedy archetypy mężczyzn zaczęły się zmieniać, a co za tym idzie dyskusja o goleniu i depilacji,  zaczął pojawiać się problem podrażnień, które były ich skutkiem. Za kosmetyki pomagające mężczyznom po goleniu najczęściej odpowiadał zwykły krem nawilżający, który nie do końca zdawał egzamin. Z czasem gdy kosmetyki po goleniu wyewoluowały, zaczęto szukać nowych rozwiązań dla mężczyzn, których zarost był na tyle podrażniony, że nie było możliwe ignorowanie go. W dzisiejszych czasach, gdy na rynku dostępne są produkty Bump eRaiser, zawierające w sobie wszystkie elementy potrzebne do złagodzenia podrażnień oraz rozwiązania problemu zaczerwienionej skóry, fraza “kosmetyki po goleniu” nabrała nowego znaczenia. Seria Bump eRaiser niezależnie od potrzeb klientów, pomaga we wszystkich możliwych problemach po goleniu.

Czy mężczyznom mogą wrastać włoski podskórne?

Nie od dzisiaj wiadomo, że męska higiena obejmuje również golenie oraz depilację innych części ciała niż twarz. Jako że dawniej o goleniu dolnych części ciała, mężczyzn, nie wypadało mówić, tym bardziej nie wypada dyskutować o tym jakie stosować kosmetyki po goleniu. W dzisiejszych czasach wygląda to nieco inaczej, przez co nakreślić można problem wrastających włosków. Dobrze znany kobietom, niechciany skutek depilacji dotyka również wielu mężczyzn. Wrastające włoski pojawiają się gdy skóra po goleniu jest na tyle wytrzymała, że włos nie jest w stanie się przez nią przebić. Może to sprawić niemałe problemy wiążące się z bólem, niełatwym zabiegiem wyłaniającym włosy. Kosmetyki takie jak krem po depilacyjny, oferowane przez Australian Cosmetics to jedyne na Polskim rynku kompleksowe rozwiązanie problemu wrastających włosków. Mężczyzno! Nie wstydź się swojej skóry bo nie jesteś jedyną osobą z problemem wrastających włosków! Zadbaj o pielęgnację swojego zarostu.