Wrastające włoski

wrastajace wloski

Z wrastającymi włoskami zmaga się bardzo duża liczba kobiet i mężczyzn, jest to bardzo uciążliwy problem.

Skąd się biorą wrastające włoski?

Wrastające włoski powstają po depilacji lub goleniu. Urwane przy skórze lub w środku kanału włosowego włoski rosną pod skórą i nie mogą wydostać się. Uwięzione włoski często powodują zapalenie a na skórze tworzą się gródki. Najczęstszą przyczyną jest źle wykonany zabieg depilacji, która powoduje, że włoski rosną pod skórą, nie są na tyle silne, żeby przebić się przez skórę. U mężczyzn problem często spowodowany jest codziennym goleniem oraz niewłaściwą techniką golenia (golenie się pod włos). Gruba, wrażliwa skóra również nie poprawia sytuacji.

Rozwiązaniem jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, które odpowiednio nawilżą i delikatnie złuszczą skórę. Produkty Bump eRaiser, których skład oparty jest na naturalnych składnikach, przeznaczone są do zapobiegania i leczenia wrastających włosków, zapalenia okołomieszkowego, zaczerwienienia, swędzenia oraz powstawania zmian na skórze. Zapewniają gładki, zdrowy wygląd skóry po usunięciu włosków. Każdy naukowo opracowany produkt zawiera zaawansowaną kombinację składników. Pozbądź się problemów związanych z wrastającymi włoskami oraz podrażnioną skórą na zawsze.

Dlaczego Bump eRaiser pomaga na wrastające włoski?

Kosmetyki Bump eRaiser zawierają naukowo opracowaną, zaawansowaną kombinację składników, która zapobiega i leczy wrastające włoski. Duża ilość substancji łagodzących, nawilżających oraz wyciągi roślinne o działaniu kojącym i przeciwzapalnym pozwalają na pozbycie się problemu wrastających włosków. Stosując produkty Bump Eraiser pozbędziesz się problemu wrastających włosków, skóra będzie nawilżona i bez podrażnień.

KUP PRODUKTY BUMP ERAISER NA WRASTAJĄCE WŁOSKIbump eraiser na wrastające włoski

 

Dowiedz się więcej o wrastających włoskach : https://www.facebook.com/wrastajace.wloski/

 

Komentarze

Przez admin