O nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem renomowanej Australijskiej firmy Caronlab Australia, która przez ponad 25 lat wyznacza standardy najwyższej jakości produktów. Caronlab to największy producent wosków w Australii. Pasja, zrozumienie branży kosmetycznej oraz zaangażowanie pracowników firmy Caronlab stale napędza innowacyjność i pozwala na produkcję wyrobów najwyższej jakości. Sprowadzamy produkty Bump Eraiser, woski Caronlab oraz Waxxxpress.

Nieustannie wyznaczamy standardy, do których inni dążą. Założycielka firmy Lilliane Caron wiedziała jaka jest recepta na wyprodukowanie produktów, które spełnią oczekiwania klienta, co pozwoliło Caronlab stać się wiodącą marką w Australii i na świecie.

Firma Caronlab miała swoje początki w 1979 roku, w salonie kosmetycznym właścicielki firmy, który działa z powodzeniem w Australii do dziś. Długie godziny pracy, frustracja oraz słabe i drogie produkty, były impulsem do rozpoczęcia produkcji własnej gamy kosmetyków.

Produkty szybko zyskały reputację wśród ludzi pracujących w branży kosmetycznej a w dniu dzisiejszym sprzedawane są w USA, Afryce, Azji, Europie oraz oczywiście w Australii.

Importujemy również włoskie produkty Byothea. Kosmetyki oparte są wyłącznie na naturalnych składnikach, nie zawierają parabenów, parafiny, SLS, SLES,